Moda Blogger Takip Etmek İsteyenlere Öneriler

En başında yapılacak ufak yatırımlar sonrasında gelebilecek muhteşem kıyafetleri ve gezileri düşünerek bu işin için can atmamak imkansız. Dünyada bu kadar çok blogger varken içlerinden bu işi hakkıyla yapanlardan gözümüze çarpanları sizler için listeledik.

Eğer siz de modaya meraklıysanız ve moda kurbanı olmak istemiyorsanız takip edebileceğiniz, duymaya alışık olduklarınızın dışında örnek alabileceğiniz bazı başarılı moda blogları huzurlarınızda.

Rima Vaidila’nın blogu: Fire on the Head

21 yaşındaki genç blogger Rima Vaidila Los Angeles’ta yaşıyor. Bu blogda neyi nasıl giyeceğinize dair kayda değer tüyolar bulabilirsiniz.

Jules de Vrieze’in blogu: Style by Jules

Bu blogda ilham alınmış gönderiler, ipuçları ve modayla ilgili sizi çeken herşey var. Çok uçlarda olmadan tarzını yasıtmak isteyenler için ideal.

Maja Wyh’ın blogu: majawyh

Maja 24 yaşında Almanya’da film okuyan bir genç. Günümüz markalarıyla yarattığı vintage tarzıyla oldukça ilgi çeken ve gittikçe popülerleşen bir blogger.

Nathalie Kemna’nın blogu: Nathalie Kemna

Günlük yaşamınızda modayla ilgili kafanızda oluşacak soruların cevaplarını ve merak ettiğiniz bir çok konuyu bu blogda bulabilirsiniz.

Lisa DiCicco Cahue’nın blogu: Mind Body Swag

Ne çok sıradan ne de çok uçlarda… Modanın merkezi New York’ta yaşayan Lisa’nın renkli bloguna bir göz atabilirsiniz.

Ivana Julian’ın blogu: Fashion Quite

Ivana Julian genç ve yeni bloggerlardan. Blogunda hem gezi notlarını paylaşıyor hem de gezerken giydiklerini.

Carmen Hamilton’un blogu: The Chronicles of Her

Sporda ne giyeceğinizden, tatil için olmazsa olmazlara kadar birçok detaylı öneri bulabileceğiniz çok kapsamlı bir moda blogu.

Leonie Sophie’nin blogu: ohh couture

Gezi notları, alışveriş için öneriler, markaların seçilmiş ürünleri… Leonie Sophie’nin blogunda ne ararsanız bulabilirsiniz.

Tine Andrea’nın blogu: The Fashion Eaters

Norveçli olan Tine 23 yaşında. Şık olmak isteyip aynı zamanda günlük rahatlık sağlamak için bu kızın blogunu takip etmenizi öneririz.

Mary Seng’in blogu: Happily Gray

Mary Seng üzerine çok düşünmeden, ruh haline göre giyinmeyi seviyor. Ama en rahat kıyafetleriyle bile çok şık olmayı başarıyor.

Erkek modası bonusu Mariano Di Vaio’nun blogu: mdvstyle

Mariano’nun bloguna da içinizin açılsın diye bakabilirsiniz mesela. 🙂

Leave a Reply