Araç Kamera Sistemleri Nedir ?

Araç Kamerası günümüzde çoğu araçta bulunan araç içi kamera sayesinde artık trafik kazaların oluşmasında hangi tarafın suçlu olduğunu gösteren bir cihazdır. Trafik kurallarından yeni birisi olarak bu tür kameraların artık arabaların içinde bulunmaları gerekmektedir. Bu yüzden bu kural çıkmadan önce sitemiz üzerinden uygun ödeme koşulları sayesinde Araç Kamerası bizlerden satın alabilirsiniz.

Gelişen teknolojiler karşısında bu tür ürünlerin çıkması son derece önemli bir yere sahiptir. Araç Kamerası Nedir sorusuna başlıca nedenleri arasına baktığımızda trafik kazaların azalmasında ve düzenli araç kullanımına yardımcı olmayı sağlamakta olan alet diyebiliriz.. Kurumsal olan firmamız sizlere ürünlerimizi gönderme sırasında Ayrıca yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde Araç İçi 2.5 HD-DVR Kamera ile de hem araç sürmek artık eğlenceli hale gelecektir. Karanlıkta bile Ankara Araç Kamera Sistemleri çekimlere devam etmekle birlikte LCD ekran yapısı ile net görüntüler vermektedir. Yolculuk esnasında doğa olaylarının çekimleri olabileceği gibi kaza gibi olası durumlar içinde bir delil olarak kullanabilirsiniz.

Araç Kamerası bulundurma zorunluluğu 2014 yılının ilk çeyreğinde, Rusya dan sonra Türkiye’de zorunlu hale getiriliyor ! Trafik kazalarında artık haklı haksız ayrımmı kolaylıkla yapılabilecek.Araç içi kamera satışı yapılan bazı sitelerde geçen, araç içi kamera kullanımının Türkiye’de 2014 yılında zorunlu hale geleceğine ilişkin haberler çıkmaya başladı.

Kanun tasarısına göre, araçların plakasına çip, ön camlarına ise barkodlu etiketler yapıştırılacak. Sistemle karayollarında seyreden tüm araçların hareketleri adım adım izlenebilecek. Cama yapıştırılacak etikette araçların şase numarası yer alacak. Güvenlik nedeniyle çipli plakaları Emniyet Genel Müdürlüğü üretecek. Proje ile birlikte “sabit” plaka uygulamasına geçilecek.

Leave a Reply